O nas

EKSPONUJEMY NATURĘ MARKI !

Jesteśmy polską firmą wystawienniczą oraz producentem tekstylnych artykułów reklamowych najwyższej jakości. Działamy na terenie całej Europy od 2006 roku.

Przez te kilka lat podjęliśmy wiele wyzwań i z całą pewnością możemy stwierdzić, że "nie ma rzeczy niemożliwych”.

Naszą ofertę projektowania i budowania różnego typu zabudowy poszerzyliśmy o różnorodne produkty tekstylne. Umożliwił nam to szeroki park maszynowy, który stale rozbudowujemy.

Co roku stawiamy ponad 100 indywidualnych stoisk targowych, showroomów a także powierzchni komercyjnych w Polsce i zagranicą, wygrywając dla naszych wystawców prestiżowe nagrody.

Klienci cenią naszą kreatywność, indywidualne podejście do Klienta, wysoką jakość i estetykę wykonania, a także profesjonalną obsługę.

Stale poszerzamy naszą wiedzę o potrzebach Klientów, a nasze produkty powstają z pasji i dbałości o detale.

Na sukces naszej firmy pracują nie tylko nasze produkty, ale przede wszystkim zaangażowany zespół, a także utrzymywanie standardów produkcji i sprzedaży na stałym wysokim poziomie.

Europa

Wdrożone standardy organizacji pracy, system podnoszenia kwalifikacji pracowników pozwalają nam sprostać najbardziej rygorystycznym wymaganiom rynku.
Usprawniony przepływ informacji i przejrzyste procedury umożliwiają zrealizowanie zamówień w krótszym czasie, bez obniżenia jakości usług.
Przejrzyste metody postępowania mobilizują nas do samokontroli na co dzień, dzięki czemu jesteśmy w stanie na bieżąco zdiagnozować wszelkie problemy i odpowiednio szybko na nie reagować.

Podążamy z duchem czasu, staramy się być na bieżąco. Od wielu lat podążamy wraz z rosnącą świadomością ekologiczną, a bycie eko staje się wręcz modne.
Nasza technologia druku sublimacyjnego idealnie się w ten kierunek wpisuje. My także  chcemy aktywnie uczestniczyć w tym trendzie i w nowatorskich procesach prowadzących do zredukowania w toku produkcji zużycia zasobów naturalnych – wody i energii.
Również nasze stoiska targowe są zaprojektowane i budowane zgodnie z trendem proekologicznym. Są to stoiska systemowe oparte na profilach aluminiowych i wydrukach na materiale tekstylnym, wydrukowane również technologią sublimacyjną.
Rozpędzamy się, podejmujemy się nowych wyzwań, ciągle  myślimy o nowych rozwiązaniach. Stale zwiększamy liczbę klientów, rozmiar transakcji i częstotliwości zakupów.
Mamy nadzieję, iż kolejne lata przyniosą coraz większą rozpoznawalność marki na rynku polskim i zagranicznym, a nam pozwolą ugruntować i umocnić naszą pozycję.